Gruzie

Gruzínská fotogalerie

Neuplynuly ani dva měsíce od návratu z Gruzie a fotogalerie je na světě  🙂 . Počasí nám střídavě přálo a nepřálo zároveň, z čehož plyne, že bylo dost zataženo, ale nepršelo. Ovšem i svítilo sluníčko a tím pádem Kavkaz ihned nabral úplně jinou dimenzi. A deštivá Chituara má taky něco do sebe a proto jsem si ji dovolil projet „retro“ filtrem, aby retro bylo ještě větší retro.  Fotky skoro v originále jsou na Picasa galerii. Celkově lze hodnotit Gruzii jako vydařenou, protože:

  1. auto jste nerozbili (a zas tak daleko jsme k tomu nebyli, když vezmu v potaz kvalitu silnici, gruzínské akční řidiče a statistiku)
  2. viděli jsme hodně věcí (ale pořád málo, protože Svatenie, Tušetie nebo Kakheti region jsme nestihli. Ale to by bylo třeba další týden minimálně)
  3. celkově se měli dobře (=počasí, jídlo, památky, příroda, zážitky)

K totální spokojenosti by to chtělo více času, lepší počasí a taky znalost ruštiny, která by nám více otevřela dveře k místním.  Dost důvodů se někdy v budoucnu vrátit, nejlépe na jaře, mít čas a zemi si projet po vlastní ose.

[shashin type=“album“ id=“57,58,59,62,60,61,63″ size=“medium“ crop=“n“ columns=“max“ caption=“y“ order=“date“ position=“center“]

Categories: Gruzie

Tags: , , .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.