Kanada

Pracovní víza do Kanady obdržena…

Včerejší doporučený balíček  z Rakouska nebyl nic jiného než můj pas s pracovním vízem do Kanady a přiložený vysvětlující dopis pro zvědavé imigrační úředníky. Celá procedura vyřízení trvala ani ne měsíc a víza jsou doma. Mám mít radost nebo ne? Upřímně jsem doufal, že možná víza dojdou o něco později, kdy snad bude více jasno, zda mám skutečně odjet na nejmíň 6 měsíců (tzn. zde práci nemám) nebo ne (zde práci mám). Když už se někam vydat, tak do Toronta, kde mám známé a relativně rychle (snad) se uchytit a mít patrně hnedle kde bydlet. Jak je to s prací je ve hvězdách, dle informací to má do ideálu daleko a všichni čekají na začátek turistické sezóny a potom se snad uvidí. A nebo zůstat pěkně trpělivě v klidu v ČR, nezadlužit se a hledat a hledat a hledat…a buď nikam už nejet a pěkně tu v teplíčku a pohodě vydělávat až do smrti smrťoucí nebo zkusit štěstí třeba příští rok, páč víza mají platnost až do konce května dalšího roku?

Sám nevím a netuším, pls help a dík za případné komentáře…:-)

[poll id=“2″]

Categories: Kanada

Tags: , .

One thought on “Pracovní víza do Kanady obdržena…

  • Radek

    dobry den,ja byt na vasem miste,tak bych se nerozmyslel. Sam bych rad dostal prac. viza do Kanady- mam potvrzeni na praci,plat a ubytovani,potrebuji take vypis z rejstriku trestu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.