Filmy

Restart se nekonal

Je prvního duba a Sylvie se dopouští osudové chyby. Pronese jednu neuváženou větu a ta ji navždy změní život. Nyní, opuštěná a sklíčená vydává se do ulic velkoměsta vybojovat si svou lásku zpět. Překonává jednu překážku za druhou a doufá, že svůj vztah zachrání. Netuší, že se řítí k fatální kolizi. Tenhle den by raději začala znova.

Restart je český film z roku 2005 a nutno dodat, že restart českého filmu se nekoná. Snad krom jedné věci – visuální stránky, ta je v Restartu výborná a v podstatě zachraňuje celý film, který by jinak s jednoduchým scénářem a silně nesympatickou hlavní hrdinkou byl těžko odvysílán i v televizi. Lenka Krobotová se sem nehodila. Nesympatická nána. Ta, které to nikdo nevěří. Nudí ona, nudí všichni. Hudba, obraz a střih drtivě vítězí.Škoda, až bude lepší scénář, je se na co těšit. Co hůř, i tak určitě jeden z těch lepších českým kousků, nejen famáckého ražení.

Tři *** hvězdičky z pěti *****: komplet za visuálno a zbytkem na film…

http://www.csfd.cz/film/187048-restart/?text=33675

http://www.restartfilm.com/

Categories: Filmy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.