Hudba sem a tam

The Fatal Shore

Sedm kousků. Byly to lahváče. A ta hudba! Ten zvuk! Ta atmosféra. Na podiu, před pódiem a pod pódiem dva divní týpci: jeden s podobiznou mezi životem a smrtí, druhý značně bohémsky vyhlížející a alkohol ještě značněji konzumující. To se ti musí líbit! Phil Shoenfelt a Bruno Adams, cavevoská temnota, depresivní naléhavý chraplák. Touha a Depka, jako když poměrem toužíš a nemáš to, jako když něco ztrácíš a nevíš o tom, natož co to je. Zavíráš oči, cucáš lahváče, někde v dálce volní špek a všechno utrpení světa.

Nechtějte po mě více, víc nevím, snad jen, byli to Fatal Shore, první a na dlouhou dobu poslední možnost jak je slyšet. Philova hlavní kapela Phil Shoenfelt & The Southern Gross, je taky skvělá, ale…ještě jedna věc, povinná četba pro všechny, kteří byť jen na špetku ochutnali zakázané drogové ovoce – Philova Feťácká láska. Snad nejsyrovější čtivo jaké jsem měl kdy možnost si přečíst. Masakr.

http://www.myspace.com/fatalshore

http://www.fatal-shore.de

Categories: Hudba sem a tam

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.