Výlety

Turecko nevímpokolikátéuž

Merhaba!

A opět do Turecka, už ani nevím po kolikáté už, ale pokaždé se těším. Je tam pěkně – přátelští lidé, skvělé jídlo, výborný čaj a příjemné počásko. Prostě to bude výlet za kamarádama, žádné velké cestování (ten východ mě mrzí, ale nedá se stíhat všechno…), vyloženě jen a pouze relax v rámci akce  Uludag University Three Years After, kdy hlavním náplní bude pokec, jídlo, pití a opalovačka u moře.  Tudíž žádné cestopisky, žádný blog, maximálně mezi 8.-18. červnem zmínka o počtu vypitých tureckých čajů a spořádaných kebabů a baklav.
Možná už stárnu nebo začínám být lehce pohodlný, ale místo zopakování (v rámci autenticity, stejně jako přes třemi lety) si třicetihodinové autobusové štreky po trase Brno – Sofie – Istanbul, jedu za stejnou cenu do Blavy vlakem a odtud s SkyEurope do Istanbulu. Následovat bude den nebo dva v Istanbulu, na skok do Bursy a honem do Izmiru a k moři.

Categories: Výlety

Tags: , .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.