Hledá se spolucestovatel/ka do Etiopie

Je čas zase po dělší době někam vyrazit za hranice všedních dní. Rád bych v zimě vyjel do Afriky aneb Vánoce v Etiopii a Silvestr s Somalilandu a jelikož jsme zatím sám a ve dvou se to lépe táhne, je větší legrace a taky se docela ušetří na nákladech, bylo by docela fine, kdy se našel nějaký spolucestovatel/ka, kterému by nevadilo (resp. by uvítal ;-)) vypadnout na měsíc v čase největšího nákupního běsnění a oslav pryč, někam se podívat a něco zajímavého zažít.  Konkrétní plán kromě termínu – cca půlka prosince až půlka ledna – zatím není, nicméně čas na koupi letenek za slušnou cenu je tak akorát.
Výběr země je asi už skoro jistota, tedy Etiopie a pokud vše dobře půjde tak vedlejší Somaliland, nicméně se nebráním žádné změně.  Každopádně v případě nějakých super levných letenek někam do Asie není problém změnit rozhodnutí a jet jinam. S termínem je to horší, ten vzhldem k dovo asi nejde v mém případě moc měnit.

Takže kdyby se někomu chtělo budu rád a sdělím detaily jak bych si to předstatoval, kolik by to tak mohlo stát, kdy, jak, proč a další podrobnosti.


Previous

Moje letová statistika

Next

Do Etiopie…kam jinam? Vlastně ještě do Somalilandu…

1 Comment

  1. pet-pet-pet

    ciao Hondzo 🙂
    tak už máš spolucestovatele/ku ? písni!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén