Neuplynuly ani dva měsíce od návratu z Gruzie a fotogalerie je na světě  🙂 . Počasí nám střídavě přálo a nepřálo zároveň, z čehož plyne, že bylo dost zataženo, ale nepršelo. Ovšem i svítilo sluníčko a tím pádem Kavkaz ihned nabral úplně jinou dimenzi. A deštivá Chituara má taky něco do sebe a proto jsem si ji dovolil projet „retro“ filtrem, aby retro bylo ještě větší retro.  Fotky skoro v originále jsou na Picasa galerii. Celkově lze hodnotit Gruzii jako vydařenou, protože:

  1. auto jste nerozbili (a zas tak daleko jsme k tomu nebyli, když vezmu v potaz kvalitu silnici, gruzínské akční řidiče a statistiku)
  2. viděli jsme hodně věcí (ale pořád málo, protože Svatenie, Tušetie nebo Kakheti region jsme nestihli. Ale to by bylo třeba další týden minimálně)
  3. celkově se měli dobře (=počasí, jídlo, památky, příroda, zážitky)

K totální spokojenosti by to chtělo více času, lepší počasí a taky znalost ruštiny, která by nám více otevřela dveře k místním.  Dost důvodů se někdy v budoucnu vrátit, nejlépe na jaře, mít čas a zemi si projet po vlastní ose.

[shashin type=“album“ id=“57,58,59,62,60,61,63″ size=“medium“ crop=“n“ columns=“max“ caption=“y“ order=“date“ position=“center“]