Etiopie a Somaliland 2010

Hledá se spolucestovatel/ka do Etiopie

Je čas zase po dělší době někam vyrazit za hranice všedních dní. Rád bych v zimě vyjel do Afriky aneb Vánoce v Etiopii a Silvestr s Somalilandu a jelikož jsme zatím sám a ve dvou se to lépe táhne, je větší legrace a taky se docela ušetří na nákladech, bylo by docela fine, kdy se našel nějaký spolucestovatel/ka, kterému by nevadilo (resp. by uvítal ;-)) vypadnout na měsíc v čase největšího nákupního běsnění a oslav pryč, někam se podívat a něco zajímavého zažít.  Konkrétní plán kromě termínu – cca půlka prosince až půlka ledna – zatím není, nicméně čas na koupi letenek za slušnou cenu je tak akorát.
Výběr země je asi už skoro jistota, tedy Etiopie a pokud vše dobře půjde tak vedlejší Somaliland, nicméně se nebráním žádné změně.  Každopádně v případě nějakých super levných letenek někam do Asie není problém změnit rozhodnutí a jet jinam. S termínem je to horší, ten vzhldem k dovo asi nejde v mém případě moc měnit.

Takže kdyby se někomu chtělo budu rád a sdělím detaily jak bych si to předstatoval, kolik by to tak mohlo stát, kdy, jak, proč a další podrobnosti.


Tags: , .

One thought on “Hledá se spolucestovatel/ka do Etiopie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.